Публічні громадські обговорення

ДАЗВ пропонує для громадського обговорення проект Концепції Загальнодержавної екологічної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему на період з 2021 по 2031 роки

Державне агентство України з управління зоною відчуження пропонує для громадського обговорення проект Концепції Загальнодержавної екологічної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему на період з 2021 по 2031 роки.

Проект Концепції розроблено за участю представників Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державної інспекції ядерного регулювання України, ДСП «Чорнобильська АЕС», ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки», Інституту проблем безпеки АЕС НАН України.

Метою Програми є зниження ризиків для населення і навколишнього природного середовища шляхом зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.

Реалізація Концепції призведе до таких результатів:

– остаточне закриття та консервація блоків 1,2,3 Чорнобильської АЕС та приведення їх до стану, що забезпечує довгострокову безпечну витримку та мінімальне споживання ресурсів;

– забезпечення поводження з радіоактивними матеріалами;

– перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему;

– створення умов для повернення у використання території та об’єктів Чорнобильської АЕС.

За результатами громадського обговорення проект Концепції буде доопрацьований та підготовлено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Концепції Загальнодержавної екологічної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему на період з 2021 по 2031 роки».

Зауваження та пропозиції до проекту Концепції приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом 15 календарних днів за адресою: Державне агентство України з управління зоною відчуження, бул. Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, тел. (044) 594-82-40, e- mail: verbylo@dazv.gov.ua.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію